o zajęciach

KADRA
Nasza kadra to osoby z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, ale co najważniejsze ze świetnym podejściem do dzieci i o ogromnym sercu dla nich. Rodzice mogą czuć się bezpiecznie zostawiając dzieci pod ich opieką. Wiedzą też, że mogą zawsze liczyć na rady wychowawcze czy relację zarówno z osiągnięć dziecka jak i problemów, które napotyka.


PATRYCJA BATOR - administrator biura oraz wychowawca w Akademii Malucha - Przyjaciele Misia. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (specjalizacja: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna) oraz studentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Opolskim. Zdobywała doświadczenie od początku studiów biorąc udział w licznych praktykach oraz pracując w  przedszkolu. W wolnym czasie bierze udział w szkoleniach i kursach doskonalących warsztat pracy. Ma głowę pełną kreatywnych pomysłów, co potwierdza zdobycie drugiego miejsca w Ogólnopolskim Finale konkursu kreatywności "Odyseja  Umysłu" oraz przekłada się na pracę z dziećmi. Relaksuje się puszczając ogromne bańki mydlane. Prywatnie miłośniczka polskiej literatury fantastycznej oraz gier planszowych i karcianek.

PRZYJACIELE MISIA A PRZEDSZKOLE
Czym nasza akademia różni się od przedszkola?
Zajęcia w naszej akademii różnią się od zajęć przedszkolnych przede wszystkim wielkością grup (do 15 osób) oraz indywidualnym podejściem do dzieci. Forma zajęć dostosowana jest do potrzeb dzieci, które tutaj często po raz pierwszy mają dłuższy kontakt z rówieśnikami, jednocześnie uczą się samodzielności np. korzystania z nocnika i toalety, samodzielnego jedzenia i przebierania się itp. Dodatkowym atutem tej formy jest możliwość stałego kontaktu rodziców z osobą prowadzącą.

FORMA ZAJĘĆ
O co dbamy w Akademii PRZYJACIELE MISIA?
Naszym najważniejszym celem jest bezpieczeństwo dzieci podczas, na placu zabaw czy w czasie spaceru. Dbamy również o rozwój dziecka i jak najlepsze przygotowanie do formy przedszkolnej. Chcemy, aby dzieci dobrze się bawiły w bezpiecznych warunkach i w przyjaznej atmosferze.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?
Zajęcia w naszej akademii formą przypominają zajęcia przedszkolne, czyli łączymy zajęcia ruchowe, muzyczne, plastyczne, oraz językowe. W okresie od wiosny do jesieni korzystamy z podwórka z placem zabaw.

 
undicom.pl
projektowanie stron gliwice
created by