o nas


 

Przyjaciele Misia to takie kolorowe miejsce dla maluszków, w którym bezpiecznie i z uśmiechem dzieci ucząc się i bawiąc poznają świat i innych ludzi (inne dzieci przede wszystkim :). Celem zajęć jest przygotowanie dzieci do przedszkola lub zapewnienie alternatywy dla pierwszego roku w przedszkolu i ogólny rozwój społeczny, intelektualny oraz emocjonalny dziecka. Prowadzący to eksperci w swojej dziedzinie - z jednej strony o ogromnej wiedzy i umiejętnościach, z drugiej po prostu z wielkim sercem dla dzieci i poczuciem odpowiedzialności.
 
Przyjaciół Misia nie reklamujemy - klienci sami przychodzą znając nasze standardy i polecają nas innym rodzicom. Dzieci uwielbiają kolorowe, obszerne sale i plac zabaw, zabawki oraz uśmiechnięte Panie, a rodzice mogą oczekiwać wsparcia i rad wychowawczych. Dodatkowym atutem (i niemałą atrakcją dla dzieci) są zajęcia z językiem angielskim oparte na naszym autorskim programie Teddy Eddie. Za każdym razem Miś Eddie ku uciesze dzieci wyskakuje ze swojej skarpety, aby nauczyć dzieci czegoś nowego.
 
Jaki jest związek Przyjaciół Misia z CLAN4YOU?
Prztyjaciele Misia jest integralną częścią CLAN4YOU i znajduje się w naszej szkole w Zabrzu, a pieczę nad całością sprawują doświadczeni kierownicy i metodycy, czuwający nad organizacją zajęć oraz zapewniający opiekę metodyczną
.

                                                                             

undicom.pl
projektowanie stron gliwice
created by